איך לעצבן אמא צעירה

הדרך לגהנום רצופה באימרות גרועות לאמהות צעירות. מכיוון שאני נשמה טובה ולא מעוניינת שמישהו מכם יגיע לשם, ערכתי רשימה של "עשרת ה – לא דיברות"

זהירות, פוסט הומוריסטי! 

 

1.       ילדת עם אפידורל? אז אין לך מושג מה זו לידה אמיתית. לי היו צירים במשך 72 שעות, ילדתי בדרך לבית חולים. יילדתי את עצמי וחתכתי את חבל הטבור עם השיניים. 

 

Processed with VSCOcam with c2 preset

Processed with VSCOcam with c2 preset

2.       מה את עושה?? את עוד תעשי לו נזק! בואי אראה לך איך להלביש/ להחליף חיתול/ לקלח/ להרדים/ להרגיע/ להחזיק אותו נכון. 

 

3.       קשה לך? אני לא מבינה איך את יכולה להתלונן. בזמני לא היו חיתולים, מכונות כביסה, אוכל לתינוקות ובכלל בשביל ארוחת צהריים הייתי יוצאת לצוד ממוטות.

 

4.       את נראית נורא חיוורת וחולה והחזה שלך לא נראה מלא, בטח אין לך מספיק חלב. את בטוחה שאת לא מרעיבה את הילד?

 

5.      מה את לא מניקה? ממש חבל שאת עושה לו נזק. תראי איך הוא נראה חולה. הנה, שוב עשה אפצ׳י.

 

6.      היא בת חודשיים ועדיין לא ישנה לילה שלם? ממש מוזר. אצלי הילד ישן לילה שלם מגיל חודש. הוא גם נרדם לבד ברגע שאני מניחה אותו במיטה. ומכין לי קפה בבוקר.

112

 

7.      מה זה, שכחו לך  תינוק אחד בבטן? רק שתדעי שזה הכל עניין של כח רצון. אני לבשתי סקיני ביציאה מבית החולים. שאלו אם אני אחותו הגדולה. מצחיק!

 

8.      את עייפה? ומה תעשי כשיהיו לך עוד ילדים? אני גידלתי 5 ילדים, שלישיה ותאומים. כולם מחוננים. גידלתי אותם לבד ובין לבין סיימתי דוקטורט בפיזיקה גרעינית.

Processed with VSCOcam with 2 preset

Processed with VSCOcam with 2 preset

9.      הוא כבר בן חצי שנה ועדיין לא אומר ״אמא״? כנראה שאת לא משדרת דמות של אם. הבת שלי בגיל הזה כבר דיקלמה את השיר "אמא". מכירה?

 

10.   את שוב פעם בהריון? מה לא? אז מה זו הבטן הזו?

 

גם אם הגזמתי טיפה, זה היה ממש טיפה!

אז אם ממש מגרד לכם להעיר משהו לאמא צעירה, פשוט אמרו לה שהיא אמא נהדרת. ושהיא רזתה. זה כבר יעשה את העבודה.

Processed with VSCOcam with c2 preset

Processed with VSCOcam with c2 preset

אין תגובות

להשארת תגובה