תקלות שעושות טוב

הדבר הכי טוב שקרה לנו בחג זה שהתקלקל הדוד, באמת. נכון, קרו עוד כמה דברים טובים: עלמה למדה לישון קצת יותר טוב, בילינו שלושתנו יחד, השלמתי שעות שינה והשמנתי רק קצת.

ועדיין, הדבר הטוב ביותר שקרה זה הדוד שהתקלקל. לא מאמינים? מבטיחה שאם תקראו עד הסוף תסכימו שלפעמים המשפט ״הכל לטובה״ הוא לא רק קלישאה.

להלן עלילות הדוד:

הוא שבק חיים ביום שישי בערב, בשעת האמבטיה של עלמה. כאמור, בחר את התזמון הגרוע ביותר.

העניין גרר קיטורים רבים מצידי וכוויות קור מצד גיא שהיה מספיק גיבור לבדוק איך זה מרגיש לחזור להתקלח כמו בטירונות.

עד כאן הזוועות.

למחרת נסענו להתקלח אצל ההורים שלי ובפעם הראשונה מאז ההריון עשיתי אמבטיה. כן, ככה זה כשגרים בתל אביב בדירה קטנה, אין אמבטיה. במשך עשר דקות פשוט שכבתי בתוכה ובהיתי בתקרה. אחר כך בהיתי עוד קצת, הסתבנתי, מרחתי על עצמי את כל הקרמים שמצאתי ויצאתי ריחנית ומרוצה כאילו וביליתי בספא.

בזמן ה״ספא״ סבא וסבתא שיחקו ושיעשעו את עלמה  שהחליטה שזה בסדר להיות לא רק על הידיים של אמא ואבא. גיא אפילו הצליח לנמנם על הספה.

אחר כך האכילו אותנו צהרים, עלמה נרדמה למרות שהייתי סקפטית שזה אפשרי וגם גיא קיבל את זמן המקלחת שלו והבהייה בתקרה. מתנצלת בפני כל מי שאינו הורה ועדיין לא מבין את עניין הבהייה. חכו, זה יגיע גם אליכם. בסופו של יום חזרנו הביתה אחרי כמה שעות של מנוחה וכיף שלא תכננו.

למחרת הגיע טכנאי דודים שהתגלה כמקצוען אמיתי ואיש מאוד חביב. מעבר לתקלה, הוא סידר לנו את זרם המים שהיה חלש וסיפק הסבר מנומק לגבי מתקני מים לשתיה שרצינו לרכוש. מפה לשם, החלטנו שלא נקנה בר מים, דבר שמפנה לנו את השיש למדיח! כן! יש אלוהים! אתם יודעים מה זה לעבור מדירה עם מדיח לדירה בלי מדיח?! אז זהו, אני יודעת, זה לא כיף.

לסיכום, בזכות הדוד שהתקלקל קיבלנו זמן מנוחה, אמבטיה, בהיה בשקט בתקרה, דוד חדש, זרם מים חזק ומדיח בפוטנציה.

עכשיו תגידו לי אתם אם זה לא מתנת החג הטובה ביותר שיכולתי לבקש.

ובנימה קצת יותר רצינית, למדתי שיעור – גם לאירועים שליליים יש סיכוי להביא לתוצאה חיובית ואף ליצור מציאות טובה יותר. אשתדל לזכור זאת ולקטר פחות.

image_036

ממליצה על הטכנאי הנפלא שהיה אצלנו שהסתבר שהוא גם אינסטלטור: ירון, 0504625282

1 תגובה
  • Dina Alfasi

    22 באפריל 2014 at 1:47 pm הגב

    קיבלת נופש אמיתי! יותר טוב מלצאת לצימר והרבה יותר זול 🙂

להשארת תגובה