שלושה דורות על כוס קפה וגלביות

משתפת את ההפקה האופנתית לכבוד הקיץ שעלתה במאקו. כאן היא עולה במלוא הדרה, עם כל התמונות המדהימות והשמחות שצילמה בכישרון גדול יפעת גולן והרבה השראה נשית אופנתית וגלביות יפייפיות של קרן שביט.

הסיפור מאחורי התמונות

עלמה שלי בת ה 3.8 ממש אוהבת למדוד את הבגדים והנעליים שלי ומדיי כמה זמן אני מוצאת אצלה בארון חולצות ושמלות ״שהשאילה״ ממני.

מאז שאחותה רומי נולדה והאיזון המשפחתי השתנה, חשבתי על רעיונות איך אפשר לשמח אותה. ידעתי שאני רוצה לייצר לה חוויה שהיא במרכז ולתת לה את מלוא תשומת הלב וכך נולד הרעיון של בילוי משפחתי נשי ואופנתי.

החלטתנו לעשות לנו יום כיף – לקחנו חופש מהגן ומהעבודה ויצאנו כל המשפחה לבילוי משותף, לחגוג את תחילת הקיץ ואת חג השבועות, כאשר הרעיון המרכזי היה – בונדינג אופנתי תואם של אמא ובת.

קולקציית הגלביות המשפחתית החדשה של קרן שביט התאימה לנו כמו כפפה ליד. מסתבר שכבר שנים שבגדים תואמים לאמהות ובנות זו אהבה גדולה של קרן. יחד עם הבדים החדשים והנעימים והפרינטים הקיציים, התקבלה תוצאה מהממת של סטייל ונוחות והכי חשוב – מענה על הציפיות והרצון של עלמה להתלבש בדיוק ״כמו אמא״.

קראנו ל vivaviki, סבתא אהובה של עלמה בעלת השיק ההורס ואינסטגרם מעורר קנאה, להצטרף אלינו לצילומי ״שלושה דורות״ בבית קפה ברקפה במלון רוטשילד עם הקפה הכי יפה בעיר.

ביקשנו מחברים טובים להתארח, להתלבש, להניק ולהתארגן במשרד "שולם" היפייפה ברוטשילד. בכל זאת, מדובר בבילוי ולא רק בצילומים, היה חשוב שיהיה נוח גם לאבא ולרומי בת השלושה חודשים.

יצרנו יחד עם קרן שלושה סטים תואמים יפייפים ויצאנו להרפתקאות ברחבי מרכז העיר.

 

הלוונו אופניים מחברה ורכבנו יחד בשדרה. בפעם הראשונה הרכבתי את עלמה והשמחה היתה גדולה!

ערכנו פיקניק של ענבים ודובדבנים ליד בריכה פסטורלית עם ניחוח חו״ל ואפילו טבלנו רגליים במים.

כל זה תועד בעיניים הטובות של הצלמת יפעת גולן והתוצאה יצאה מרהיבה! חזרנו הביתה עייפים ומרוצים ועם מזכרת נפלאה של יום חופש קיצי, משפחתי ואופנתי.

קרדיטים ליום המושלם הזה:

צילום – יפעת גולן

גלביות – קרן שביט

נעליים – סולט ווטר, קבקבי קלוגס

תכשיטים – נעמה ברוש, קומי, הדס שחם

את כל התכשיטים, הנעליים והאקססוריז, לרבות ערכות רקמה של סוזו (הדובון של עלמה) אפשר למצוא בחנות של קרן ברחוב שנקין 35 ובחנות אטסי.

קיץ שמח!

אין תגובות

להשארת תגובה