פנינה ושמה Kolvert

קשה לפספס את האהבה שלי לתכשיטים מיוחדים. כנראה שזה קשור לכך שבעברי למדתי ועסקתי בצורפות. אה, ולזה שאני אישה.

image (65)

 

כשאני מסתכלת על תכשיט, מה שתופס לי את העין זה ייחודיות העיצוב, איכות החומרים, רמת הביצוע ו״המשהו האחר הזה״. בעצם אני מחפשת את אפקט ה״וואו״, את ה"X Factor" ויכולה לראות זאת ממש תוך שניות. למה אני מספרת לכם את זה? כי הפעם אני הולכת להציג בפניכם פוסט שלא אופייני לי – המלצה על חנות תכשיטים אחת ספציפית. תאמינו לי, כדאי להכיר אותה.

 

image (66)

פנינה חדשה ברחוב דיזנגוף 122

מדובר בחנות Kolvert והיא גרמה לי לאפקט ה״וואו״ בשניה שראיתי אותה (ועוד ביום שהיא היתה סגורה!).

 

image (67)

גברים, הפעם הפוסט רלוונטי גם לכם. ב Kolvert יש קולקציית תכשיטים בשבילכם עם פריטים שאפילו הקשוחים שביניכם יתקשו להישאר אדישים אליהם.

image (68)

הצצה לקולקציה לגברים

איך התחיל הרומן שלי עם Kolvert

הכל קרה במהלך החג. חלפתי על פני החנות ולא יכולתי שלא לעצור לדקות ארוכות, לבהות ולרצות פחות או יותר את הכל. רשמתי לעצמי לחזור אליה ברגע שתיפתח ואכן עשיתי זאת כמה ימים אחריי. פגשתי את מיכל קול, בעלת החנות, הסטייל והקסם האישי שלה תפס את עיניי לא פחות מהתכשיטים עצמם.

 

image (69)

הקונספט של Kolvert 

החנות מעוצבת בסגנון תעשייתי ארטיסטי וקשה להאמין שרק לפני כמה חודשים שימשה כמתפרה.

image (70)

מצאו את ההבדלים

היא מאגדת בתוכה 18 מעצבים מהארץ ומחו״ל כשהקונספט המקשר ביניהם הוא סגנון ה- ״Art Jewelry״. מדובר בתכשיטים מקוריים ברמת עיצוב גבוהה, חלקם הגדול נמכרים בלעדית ב Kolvert.

 

image (71)

התכשיטים עשויים מחומרים יחודיים ומפתיעים, בטכניקות מגוונות, שלעתים שונות מהצורפות הקונבנציונלית.

 

image (72)

 

image (73)

כל תכשיט בעל אופי שונה ועומד בפני עצמו והתוצאה פשוט מרהיבה.

 

image (74)

מיכל הצליחה לאגד בחלל אחד קטן פריטים שיש בהם שוני רב ובעת ובעונה אחת קו מקשר, שגורם לכל הפריטים להראות כליין אחד ייחודי, מחובר ושלם.

 

image (75)

אז מי עתיד(ה) להתאהב בKolvert כמוני?

כל מי שמעריכה איכות וייחודיות, מי שמוכנה להיחשף ולהיפתח לסגנונות עיצוב מיוחדים וחדשניים, מי שרוצה לצאת מה״קומפורט זון״ ולהרגיש מיוחדת, מי שאוהבת להיכנס לחנות ולגלות שיש בה פריטים בלעדיים שהיא לא תמצא במקומות אחרים.

 

image (76)

 

image (77)

וגברים. כולם. למה? כי יש תכשיטים מדהימים בשבילכם וכי אתם רוצים לרכוש לבת הזוג שלכן תכשיט שיגרום לה להרגיש את כל מה שרשמתי.

 

image (78)

image (79)

הטבעת המיוחדת הזו חזרה איתי הביתה. היא תפסה לי את העין כשחלפתי על פני החנות בפעם הראשונה והיתה חייבת להיות שלי. והנה סיפור קטן על חיבור קוסמי – הטבעת היא של המעצבת הילה קמינר, כישרון עולה בתחום עיצוב התכשיטים בארץ. רק אחרי שחזרתי הביתה קישרתי שהיתה תקופה בה אני והילה למדנו צורפות יחד. צירוף מקרים מדהים שכזה.

השורה התחתונה 

image (80)

תציצו גם בדף האינסטגרם של Kolvert

ההקפדה על ייחודיות העיצובים, החשיפה של כישרונות עולים לצד מעצבים ותיקים ומוכרים, ההתאמה האישית לכל לקוח  ושמירה על איכות יוצאת מן הכלל – כל זה הופך את Kolvert לחנות מובילה במתן חווית קניה מסוג אחר, שכמוהו לא ראיתי הרבה בארץ, חוויה שגרמה לי להתנתק רגע מהמציאות היומיומית, להרגיש מיוחדת,  ולכתוב על כך פוסט.

 

ועוד דבר קטן שישמח אתכם

עד ה 15/10 יש לכם 10% הנחה על כל התכשיטים בחנות. פשוט תגידו שהגעתם דרך ״אומאמי״.

 image (81)

 

אין תגובות

להשארת תגובה